Vítáme vás na stránkách třídy STROMEČEK

Ve školní zahradě stojí domeček a v něm je nahoře třída Stromeček.  Máme kouzelné heslo – chráníme své město. Máme se tu hodně rádi a jsme všichni kamarádi. Pojď si s námi hrát…

POVÍDÁME SI A HRAJEME S MAŠINKOU

Výlet s mašinkou na nádraží

Výlet k hasičům

KC Svoboda – technika kolem nás

Vystoupení na vánočních trzích s pásmem koled

Divadelní představení – Kapřík Véna

Mašinka nás provází od září. vyrobili jsme ji spolu s dětmi a ukázali jí, jak to vypadá v naší třídě, jak si tu hrajeme, jaké máme značky a jak se jmenujeme. Teď s mašinkou přivoláváme zimu, Vánoce s Ježíškem a ukážeme jí čerty. Vyrobili jsme i mašinkový adventní kalendář. Zkrátí nám čekání na Štědrý den.

KARNEVAL

Vesele jsme si prožili náš karneval, hádali jsme názvy masek, tancovali, soutěžili a vyfotili se.

TŘI KRÁLOVÉ

Na nový rok jsme si povídali “O třech králích“, proč šli za Ježíškem,vyráběli jsme pro ně koruny, naučili jsme se o nich písničku, modelovali je z hlíny, tvořili cesty a labyrinty kudy králové chodili, hledali slova, která znějí stejně, ale na obrázku vypadají jinak.

POKLAD OD JEŽÍŠKA

Hledali jsme s rodiči na školní zahradě poklad od Ježíška. Připravil nám tajuplnou cestu se světýlky.

ŽIVÝ BETLÉM

Zahráli jsme si divadlo, Betlém.

VÁNOČNÍ DÍLNIČKY

Uspořádali jsme pro Ježíška vánoční představení a vyrobili s rodiči ozdobu – kapříka, radovali jsme se z nadělených dárků.

VÁNOČNÍ VYRÁBĚNÍ V ZŠ

Děti s paní učitelkou Loukotovou nás pozvali do ZŠ na vánoční vyrábění. Vyzdobili jsme si upečené perníčky a papírové ozdoby.

DĚTI SE ZŠ A HASIČSKÉ AUTO

Navštívili nás kamarádi z 9. třídy 3. ZŠ – vyrobili mašince kamaráda – hasičské auto, společně jsme si zazpívali a zahráli v prostorách třídy.