Vítáme vás na stránkách třídy STROMEČEK

Ve školní zahradě stojí domeček a v něm je nahoře třída Stromeček.  Máme kouzelné heslo – chráníme své město. Máme se tu hodně rádi a jsme všichni kamarádi. Pojď si s námi hrát…

Za loňský sběr suchého pečiva jsme byli odměněni prohlídkou zahrady domu Sova se zvířátky a drobnou odměnou.

S podzimním větrem k nám přiletěl papírový drak. Aby nebyl sám, vyrobily mu děti s rodiči kamarády draky.Vyzdobili jsme si s nimi celou třídu. S dráčky si povídáme o znacích  podzimu, zpíváme písničky za doprovodu bubnů, hrajeme pohybové hry a vyrábíme různé věci z podzimních plodů.

V letošním roce k nám přišli noví malí kamarádi a my jsme jim ukázali naši třídu Stromeček, kde si společně hrajeme,výtvarně tvoříme,cvičíme a učíme se nové věci. Naučili jsme se správně mýt ruce a k tou nám pomáhá básníčka – Melou, melou dva mlýnky, už tu máme bublinky.