Vítáme Vás na stránce třídy JABLÍČKO

Milí rodiče, ahoj, kluci a holčičky, pojďte si s námi hrát, zpívat, kreslit, cvičit a povídat si o věcech kolem nás. Máme rádi přírodu, která je v každém koutku naší třídy. Staráme se o ni tím, že třídíme odpad, ze kterého umíme vyrobit hračky i pomůcky. Sbíráme přírodniny, hrajeme si s nimi a vyrábíme z nich zajímavé věci.

SKŘÍTKOVÉ JDOU NA BÁL

Děti přišli do školky jako skřítkové. Připravené byly různé soutěže, odměny a občerstvení.

SKŘÍTKOVÉ, SEVERÁK A MELUZÍNA

Kreslíme Severáka. Pleteme mu šálu, čepici a rukavice. Meluzíně vyrábíme komíny. Divadlo „Zima“.

SKŘÍTKOVÉ Z KAMENNÉ HŮRKY

Četli jsme knížku „Skřítkové z kamenné hůrky“. Kreslili, malovali, vystřihovali jsme skřítky. Nalepili jsme je do předem připravené hůrky. Vyráběli – pekli jsme perníčky na vánoce. Na adventní kalendář jsme připravili perníkové skřítky. Na posezení s rodiči jsme si společně z přírodnin vyrobili skřítka.

JABLÍČKOVÍ KAMARÁDI

Hrajeme si na zahradě. Zavařujeme jablečný kompot na zimu. Objevujeme žilnatinu listu. Divadlo „Podzim“.